راهنمای رفع نم و رطوبت دیوار

راهنمای رفع نم و رطوبت دیوار

رفع نم ورطوبت کار آسان و ساده ای نیست، امروزه با استفاده از دستگاه های جدید با فناورری پیشرفته می توانند با استفاده از لیزرهای گرمایی ، آن بخش از دیوار را که دارای نم و رطوبت است به طور کامل بدون تخریب در عرض چند روز با ایجاد گرما در آن بخش از بین ببرند.ما در این مقاله قصد داریم به بررسی روش برطرف کردن نم و رطوبت دیوار بدون تخریب بپردازیم،با ما همراه باشید.

راهنمای رفع نم و رطوبت دیوار بدون تخریب

بدون شک رفع نم و رطوبت دیوار در صورتی که بدون تخریب دیوار انجام شود،بسیار مطلوب خواهد بود.در گذشته روش های قدیمی باعث افزایش تخریب سقف و دیوار می شدند،زیرا ان ها معتقد بودند که برای ترمیم و از بین بردن رطوبت داخل دیوار باید لایه های نم دار برداشته شود.استفاده از این روش برای مالک هزینه های بالایی را به همراه داشته است.

امروزه استفاده از دستگاه های جدید هیچ گونه خرابی را در لایه های دیوار ایجاد نمی کند و گاهی به لایه گچی دیوار نیز آسیب وارد نمی شود و با این روش می توان با خیال راحت تمام دیوار و کف ساختمان را بررسی کرد تا در صورت وجود نم یا رطوبت ،عملیات رطوبت گیری انجام شود.

این نکته را توجه کنید که برای از بین بردن رطوبت و نم دیوار ابتدا باید منبع اصلی رطوبت را شناسایی و آن را به طور کامل از بین ببرید.گاهی منبع رطوبت به خاطر نشت یا ترکیدگی لوله آب و فاضلاب است که در این صورت ابتدا باید منبع اصلی را که همان لوله های آب است را تعمیر کنید و بعد از آن از دستگاه های رطوبت گیری استفاده کنید.

برخی از دیوارهای نم دار به سرعت رطوبت دیوار گرفته نمی شود زیرا مدت زمان زیادی گذشته است که آب به داخل آن نفوذ کرده، برای رفع نم و رطوبت دیوار به زمان بیشتری نیاز داریم.

دستگاه های رفع رطوبت و نم دیوار دارای اشعه گرما بسیاری هستند که با تولید گرمای زیاد در همان روز اول می توانند حداقل 90 درصد از رطوبت و نم دیوار را برطرف کنند.سرویس های بهداشتی حمام و دستشویی بیشتر از سایر بخش های ساختمان در معرض رطوبت و نم هستند.با عبور آب از درز کاشی و نفوذ آن به داخل کاشی باعث شکسته شدن کاشی ها و در نهایت تخریب کف و دیوار می شود.

تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب

تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب امروزه با استفاده از روش های سنتی و بدون ابزار منسوخ شده است زیرا برای انجام این کار نیاز به صرف هزینه و زمان زیادی است که می توان امروزه با دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یاب به راحتی و بدون تخریب محل آن را انجام داد.

بسیاری از افراد از روش نوین استفاده از دستگاه های نشت یاب که تشخیص ترکیدگی لوله را در محل بدون تخریب انجام می دهند،استفاده می کنند زیرا در گذشته برای انجام این کار وقت و هزینه زیادی را صرف می کردند تا محل نشت آب را پیدا کنند و با تخریب قسمت های مختلف ساختمان ، هزینه ای را برای تعمیر مجدد قسمت های تخریب شده باید پرداخت می کردند.برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاورین و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

درباره سرویس رسان
مهم نیست در کدام منطقه تهران هستید، در غرب، شرق، جنوب تهران یا شمال تهران، شما می توانید هر موقع که نیاز به خدمات نشت یابی و تشخیص ترکیدگی و یا حتی مشاوره داشتید با ما تماس بگیرید.
ارتباط با ما
راه های ارتباط با ما:
آی دی تلگرام : serviceresan@
کلیه حقوق برای ServiceResan.com محفوظ است.