هزینه تعمیر لوله ترکیده آب چقدر است؟

هزینه تعمیر لوله ترکیده آب چقدر است؟

شرکت تعمیر و نگهداری لوله های آب و فاضلاب بیش از دو دهه است که در حال تعمیر ترکیدگی لوله های آب در تهران است، بنابراین ما متداول ترین و بهترین راه برای رفع مشکلات لوله های ترکیده آب را به کار میبریم. ترکیدن لوله های آب در صورت عدم توجه یا درمان، می تواند به خانه شما آسیب جدی برساند.

هزینه ترمیم ترکیدگی لوله های آب یا فاضلاب با توجه به سناریویی که با آن روبرو هستید متفاوت خواهد بود. زمان لازم برای تعمیر لوله ترکیدگی واقعی بسیار مشابه است، با این حال هزینه اضافی همیشه مربوط به کارهایی است که برای دسترسی به ترکیدگی لوله باید انجام دهید، مدت زمان لازم و تعمیراتی که باید بعد از آن انجام دهیم (در خانه یا محل کار شما) .در زیر پنج مکان متداول وجود دارد که می توان گفت ترکیدن لوله های آب و هزینه اضافی که می تواند در دسترسی و تعمیر هر ترکیدگی لوله داشته باشد.

1. ترکیدن لوله آب در دیوار

هزینه اضافی: آیا دیوار گچ است یا آجری میباشد یا کاشی کاری یا رنگ آمیزی شده، آیا این، دیوار داخلی است یا خارجی؟

2. ترکیدن لوله آب در سقف

هزینه اضافی: آیا به سقف دسترسی داریم، آیا سقف کاشی کاری شده است یا سقف فلزی ، سقف شیب دار یا سقف تخت؟

3. ترکیدن لوله آب زیر کف

هزینه اضافی: آیا فضای کافی برای دسترسی به ترکیدگی لوله در زیر زمین وجود دارد ، آیا نقطه دسترسی برای رفتن به زیر خانه وجود دارد؟

4. ترکیدگی لوله آب در زیر دال بتنی

هزینه اضافی: آیا محل دقیق ترکیدگی لوله پیدا شده است یا اینکه قبل از تخریب بتن باید از فناوری تشخیص نشت برای تعیین محل ترکیدگی استفاده کنیم، بتن مورد نظر داخلی یا خارجی است، دال است روی زمین یا معلق؟

5. ترکیدن لوله آب خارج از زیر باغ یا محوطه چمن

هزینه اضافی: آیا دسترسی خوبی برای حفر آن داریم، در هنگام حفر آن چه آسیبی به باغها و چمن ها وارد می شود، آیا می توانیم از مینی بیل استفاده کنیم یا اینکه باید حفاری دستی انجام دهیم؟

برای تعمیر بیشتر ترکیدگی لوله هایی که معمولاً در خانه های تهران یافت می شوند، هزینه ها متفاوت است. مدت زمان لازم برای تعیین محل ترکیدگی لوله و ترمیم هرگونه خسارت وارده به ملک اضافی خواهد بود. متخصصین لوله کشی ما باید در حین تعمیر ترکیدگی لوله های آسیب دیده شما را در جریان تمام هزینه ها قرار دهد تا در پایان کار شما دچار شگفتی نشوید.

در صورت مشکوک بودن به لوله یا نشت لوله چه کاری باید انجام دهید:

1. با بستن شیر منبع تغذیه اصلی منبع تغذیه خود را جدا کنید.

o این شیر به طور کلی در کنتور آب تأمین کننده منزل یا محل کار شما قرار دارد.

o اگر خانه یا محل کار شما بخشی از یک شرکت بزرگ است، معمولاً یک منبع آب در یک منطقه اختصاص یافته وجود دارد، بنابراین شیر را در آنجا پیدا خواهید کرد.

۶ مورد اضطراری که در هنگام خراب شدن لوله ها به یک لوله کش ماهر نیازمندیم

۱‍) وجود سیستم آب گرم

یکی از سیستم های متداول لوله کشی در خانه شما سیستم آب گرم است. ماشین های ظرفشویی، دوش، حمام، سینک ظرفشویی و ماشین لباسشویی همه نیاز به استفاده از آب گرم و اغلب به طور همزمان دارند، بنابراین حتما در زمانی که سیستم آب گرم منزل شما دچار مشکل شد باید با یک لوله کش ماهر تماس بگیرید.

۲) مسدود شدن لوله ها

تمام وسایل لوله کشی شما در خانه در برخی موارد به سیستم فاضلاب خانگی متصل هستند. توالت، حمام، لباسشویی و فاضلاب آشپزخانه همگی به سیستم لوله کشی خانگی شما متصل می شوند، بنابراین در صورت مسدود شدن سریعاً باید آنرا برطرف کرد. به غیر از ناراحتی در هنگام مسدود شدن فاضلاب، خطر جدی برای سلامتی نیز به همراه دارد. فاضلاب عمدتا از آب حاوی فضولات تشکیل شده است. فضولات منبع اصلی میکروارگانیسم های مضر از جمله باکتری ها، ویروس ها و انگل ها است، بنابراین هرچه سریعتر باید با یک لوله کش ماهر تماس بگیرید. این زمانی است که شما واقعاً یک شرکت لوله کشی می خواهید که خدمات لوله کشی تضمینی در یک ساعت را برای موارد اضطراری لوله کشی ارائه دهد.

۳) مسدود شدن توالت

آیا هنگامی که توالت را شستشو می دهید و کاسه شروع به پر شدن می کند تا جایی که می خواهد روی زمین سرریز شود. مشکلی بدتر از خرابی توالت وجود ندارد. اگر چنین اتفاقی بیفتد، شما به یک لوله کش ماهر نیاز دارید که آنرا برطرف کند.

معمولاً گرفتگی توالت ناشی از کاغذهای اضافی ، اسباب بازی های کودکان ، وسایل بهداشتی یا دستمال مرطوب کودک در توالت است. هر آنچه که باعث مسدود شدن توالت شود به فوراً نیاز به رفع انسداد آن دارد.

۴) ترکیدن لوله آب

ترکیدگی یا شکاف لوله آب می تواند باعث خسارت زیادی در مدت زمان کوتاه شود، بنابراین هنگام نشت لوله آب شما باید سریع فلکه اصلی آب منرل را ببندید.

بعضی اوقات علائم ترکیدگی لوله آب می تواند به اندازه تورم نازک کاری دیوار یا کمد آشپزخانه نامشخص باشد. ترکیدگی لوله های آب می تواند در اثر نصب نادرست، لوله های شکافته یا خراب، اتصالات معیوب یا آسیب فیزیکی ایجاد شود.

۵) ترک خوردن، پوسته پوسته شدن، یا حباب زدن دیوار یا سقف

اگر رنگ دیوارها یا سقف شما شروع به ترک خوردن، پوسته پوسته شدن یا حباب زدن کند، می توانید آسیب ناشی از نشتی و ترکیدگی لوله های آب یا فاضلاب باشد. این علائم، به خصوص یک دیوار خشک برآمده نیز کاملاً قابل توجه است و در مورد آسیب احتمالی ناشی نشتی و ترکیدگی لوله های آب یا فاضلاب بسیار گویاست.

۶) افزایش قبض ماهانه آب

شاید از خود بپرسید که چرا قبض های آب و برق شما در حال افزایش است. علت این امر می تواند این باشد که این افزایش ناشی از نشتی و ترکیدگی لوله های آب یا فاضلاب منزل شما است که این نشتی آب مخفی یا خرابی است که در حال شکل گیری است. از هرگونه افزایش غیرمعمول در قبض آب و برق خود در جریان باشید.

کلیه حقوق برای ServiceResan.com محفوظ است.