بهترین راه ها برای یافتن نشتی و ترکیدگی لوله های آب در سیستم بارانی در فضای باز

بهترین راه ها برای یافتن نشتی و ترکیدگی لوله های آب در سیستم بارانی در فضای باز

آیا شک دارید که لوله های آب سیستم بارانی در فضای باز خانه شما نشتی آب داشته باشد؟ در واقع تعدادی علائم گویایی وجود دارد که ممکن است نشان دهد لوله های سیستم آبپاش شما نشتی آب دارد.وقتی نوبت به تشخیص نشت آب می رسد، یکی از بهترین راه ها برای تشخیص وجود نشتی آب در سیستم آبپاش شما این است که علائم و نشانگرهای احتمالی را از نزدیک ببینید. بیشتر اوقات، شناسایی این علائم کاملاً آسان است، بنابراین این مسئله نباید زیاد مشکل ساز شود.اگر می خواهید درباره شناسایی علائم نشتی آب در لوله های سیستم آب پاشی منزل شما بیشتر بدانید، لطفاً ادامه مقاله را بخوانید که در این مقاله برخی نکات را برای یافتن نشتی های آب سیستم آبرسانی منزل را به شما خواهیم گفت.

۱) چمن مرطوب تر از حد طبیعی است

اگر در یک روز غیر بارانی از چمن خود عبور می کنید و اتفاقاً متوجه می شوید که چمن شما به طور غیرمعمول مرطوب است، پس این می تواند نشانه نشتی آب باشد. علائم حباب در زمین نیز ممکن است شاخص نشت آب باشد. حتی ممکن است متوجه شوید مناطق شیرآلات بارانی نیز مرطوب هستند. این همچنین نشان می دهد که احتمال نشت آب زیاد است.

۲) بتن مرطوب است

اگر بارش باران رخ نداده است و متوجه چند نقطه مرطوب روی بتن حیات منزل خود شده اید، این ممکن است نشان دهنده نشتی آب باشد. با گذشت زمان، آب اضافی می تواند به بتن شما آسیب برساند، بنابراین توجه به این علائم مهم است قبل از اینکه سیستم آبپاش و مسیرهای بتونی دچار آسیب دیدگی شوند.

۳) فرسایش در نزدیکی فلکه های آب پاش

این مشکل ممکن است بلافاصله قابل توجه نباشد، اما اگر به نظر می رسد زمین در حال غرق شدن است یا اطراف آبپاش های شما در حال فرسایش است، این می تواند به دلیل نشتی آب باشد. اگر سعی نکرده اید این علامت را بررسی کنید، اگر گمان می کنید سیستم اسپرینکلر شما نشتی دارد، این مورد را در نظر بگیرید.

۴) رشد قارچ

آیا نمی توانید دریابید که چرا در اطراف سیستم بارانی منزل شما رشد قارچ وجود دارد؟ دلیل این امر می تواند به دلیل آب اضافی ناشی از نشت احتمالی آب باشد. رشد قارچ در محیط های حومه ای و منظره ای اصلا طبیعی نیست، بنابراین این قطعاً نشانه این است که ممکن است مشکلی وجود داشته باشد.

۵) افزایش قبض آب

نشت احتمالی آب ممکن است دلیل افزایش ناگهانی و غیرقابل توجیهی قبض های ماهانه آب شما باشد. سعی کنید موارد دیگر در خانه مانند استفاده زیاد از آب را بررسی کنید. اگر این عوامل نسبتاً طبیعی به نظر می رسند، پس باید سیستم آبپاش خود را بررسی کنید تا نشتی وجود داشته باشد.

۶) کاهش فشار آب

دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود فشار آب سیستم آبپاش شما کاهش یابد. ممکن است تأمین شهری با مشکل روبرو باشد یا یک شیر برگشتی تا حدی باز باشد. با این حال، ممکن است نشت آب دلیل باشد.

وقتی علامت ها را پیدا کردید چه کاری باید انجام دهید

اکنون که قادر به شناسایی علائم نشتی آب در سیستم آبپاش خود هستید، چه کارهایی باید انجام بدیم. بهترین کار این است که با یک شرکت تعمیر لوله کشی آب و تشخیص نشتی آب حرفه ای که قادر خواهد بود برای کمک به پیدا و رفع این نشت آب پنهان به شما کمک کند تماس بگیرید.وقتی با آنها تماس گرفتید، به آنها بگویید چه چیزی را از مشاهدات خود دیده اید. اگر همه ایستگاه ها را آزمایش کرده اید و متوجه شده اید که هنوز نشتی آب وجود دارد، باید این موضوع را به آنها اطلاع دهید.اگر متخصصان تشخیص نشتی به آبپاش های شما نگاه کنند به شما کمک می کنند که مشکل در کجاست، علت این مشکل چیست و حتی اگر مشکلات دیگری وجود داشته باشد که مورد توجه قرار نگیرد. به همین ترتیب، داشتن سرویسی از این قبیل مهم است که یک سیستم بازرسی دقیق از سیستم آبپاش خود را برای تشخیص نشتی انجام دهید.

خلاصه

چندین علائم گویایی وجود دارد که نشان می دهد ممکن است نشتی احتمالی آب در سیستم آبپاش فضای باز شما وجود داشته باشد. بیشتر این علائم کاملاً قابل توجه است مانند رشد قارچ جدا شده و حوضچه های آب در اطراف آب پاش ها. یا علائمی دیگر مانند صدای آب روان یا افزایش قبض های آب شما. در حالی که می توانید علائم را خودتان تشخیص دهید، مهم است که پس از آن با یک سرویس حرفه ای تماس بگیرید تا آنها بتوانند از تجربه و تخصص خود برای کمک به حل مشکل استفاده کنند. وقتی صحبت از خدمات تشخیص نشت آب می شود، باید سریعاً اقدام کنید. خبر خوب این است که شرکت تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله های آب سرویس رسان به موارد اضطراری رسیدگی می کند بنابراین در هر زمان که نیاز باشد می توانید با ما تماس بگیرید.خطوط لوله کشی خود را در فرم مناسب نگه دارید. هرچه زودتر آن نشت ها را پیدا کنید و در این کار در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. شرکت سرویس رسان یکی از شرکت های تشخیص و رفع ترکیدگی لوله های آب در تهران میباشد که یکی ازشرکت های باتجربه و با سابقه درخشان در این زمینه است که دارای نیروهای کارآزموده و باتجربه ای میباشد. اگر لوله های آب منزل شما دچار نشتی و ترکیدگی شود میتوانید با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید و نیروهای ما با پیشرفته ترین و بروزترین دستگاهای اتوماتیک نشتی لوله های آب منزل شما را تشخیص میدهند و اگر به نیاز به تعمیر داشته باشد سریعا تعمیر میکنند و اگر نیاز به تعویض داشته باشد آنرا تعویض میکنند.

کلیه حقوق برای ServiceResan.com محفوظ است.