هزینه تشخیص ترکیدگی لوله

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله

هزینه تشخیص ترکیدگی

لوله هزینه تشخیص ترکیدگی لوله اولین سوالی است که هر فرد در هنگام تشخیص ترکیدگی لوله مورد توجه قرار می دهد. عوامل متعددی بر روی قیمت تشخیص ترکیدگی لوله تاثیر می گذارد به همین دلیل نمی توان قیمت ثابتی را برای آن در نظر گرفت. دستگاه های نشت یاب به دلیل عدم نیاز به تخریب، هزینه کمتری را برای کارفرما متحمل خواهد شد.

عوامل موثر بر هزینه تشخیص ترکیدگی لوله

لوله کشی آب یکی از روش های بسیار مهم در ساختمان سازی به شمار می رود. عوامل موثری بر روی قیمت تشخیص ترکیدگی لوله تاثیر دارد که از جمله اصلی ترین آن عبارت است از:

متراژ ساختمان

لوله کشی ساختمان به مرور و با گذشت زمان فرسوده شده و نیاز به تعمیر دارد. متراژ لوله ها یکی از اصلی ترین عامل تاثیرگذار بر روی هزینه تشخیص ترکیدگی لوله ها می باشد. در صورتی که محل نشت در قسمت اصلی لوله کشی ها اتفاق بیفتد، تمامی ساختمان ملزم به پرداخت هزینه ها هستند ولی در صورتی که ترکیدگی لوله در داخل ساختمان و لوله های فرعی باشد، تمامی هزینه ها برعهده صاحب خانه است. در صورتی که از دستگاه نشت یاب برای تشخیص محل ترکیدگی لوله ها استفاده نشود، هزینه بسیاری را برای صاحب خانه به دنبال دارد ولی دستگاه های نشت یاب کار را رحت تر و کم هزینه تر کرده است. برای برآورد هزینه دقیق آن ابتدا تعمیرکار محل را مورد بررسی قرار داده و متراژ لوله ها را در نظر می گیرد و در انتها هزینه دقیق آن را اعلام می کند.

هزینه حفاری محل ترکیدگی لوله

در صورتی که شما بدون دستگاه محل ترکیدگی لوله را تخمین بزنید طبیعتا هزینه بسیاری را برای شما به دنبال خواهد داشت ولی چنان چه از دستگاه های نشت تیاب برای تشخیص ترکیدگی لوله استفاده کنید، این هزینه ها به صورت چشمگیری کاهش پیدا خواهد کرد. زیرا دستگاه های نشت یاب محل ترکیدگی لوله را به صورت دقیق تشخیص داده و شما تنها محل نشت را حفاری می کنید ولی بدون دستگاه مجبورید تمامی قسمت های لوله را حفاری کرده تا به محل ترکیدگی لوله ها برسید.

دستمزد اپراتور دستگاه نشت یاب

همان طور که می دانید استفاده از دستگاه های نشت یاب نیاز به تخصص و تجربه دارد و شما برای یافتن محل ترکیدگی لوله باید از اپراتورهای حرفه ای کمک بگیرید. دستمزد اپراتور دستگاه از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت تشخیص ترکیدگی لوله ها به شمار می رود. عواملی همچون پیچیدگی لوله ها، متراژ لوله، زمان اتلاف شده و ... بر روی دستمزد اپراتور نشت یاب تاثیرگذار است.

هزینه ایاب و ذهاب

هزینه تردد نیز باید در زمان تشخیص ترکیدگی لوله برآورد شود. اپراتور برای تردد نیاز به وسیله نقلیه دارد و پرداخت هزینه رفت و آمد برعهده کارفرما می باشد. برخی از شرکت های تشخیص نشت و ترکیدگی لوله از مشتریان قدیمی و سابق خود هزینه ای را بابت ایاب و ذهاب دریافت نمی کند.

زمان تشخیص ترکیدگی لوله

انجام تمامی مراحل عنوان شده در بالا زمان بر هستند به همین دلیل زمان نیز تعیین کننده قیمت تشخیص ترکیدگی لوله ها می باشد. طبیعتا هر چه زمان بیشتری برای تشخیص ترکیدگی لوله ها صرف شود، هزینه تشخیص ترکیدگی لوله نیز افزایش پیدا می کند.

موقعیت جغرافیایی

در برخی موارد هزینه تشخیص ترکیدگی لوله در قسمت های مختلف شهر متفاوت است. به عنوان نمونه هزینه تشخیص ترکیدگی لوله در بالاشهر نسبت به پایین شهر پایین تر می باشد. در نتیجه می توان گفت که محل زندگی نیز بر روی هزینه تشخیص ترکیدگی لوله تاثیر می گذارد.

تاثیر تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بر روی هزینه ها

اصلی ترین مزایای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کاهش هزینه تشخیص است. همان طور که می دانید زمان در ترکیدگی لوله ها اهمیت بسیاری دارد. هر چه سریع تر محل ترکیدگی لوله تشخیص داده شود، تخریب کمتری در ساختمان رخ داده و آسیب کمتری به ساختمان شما وارد می شود و از این رو هزینه های شما به صورت چشمگیری نسبت به روش سنتی کاهش پیدا می کند.

کلیه حقوق برای ServiceResan.com محفوظ است.