هزینه تشخیص ترکیدگی لوله و رفع آن

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله و رفع آن

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله و رفع آن از جمله موارد پر اهمیت برای افراد می باشد. در گذشته برای تشخیص ترکیدگی لوله و از بین بردن آن تخریب های زیادی را انجام می دادند و این خود هزینه های زیادی را به دنبال داشت ولی امروزه برای تشخیص ترکیدگی لوله از دستگاه های نشت یاب استفاده می کنند. دستگاه های نشت یاب محل دقیق نشت را در سریع ترین زمان تشخیص داده و این خود باعث کاهش هزینه تشخیص ترکیدگی لوله و برطرف کردن آن می شود.

از جمله دیگر عواملی که بر روی قیمت تشخیص ترکیدگی لوله تاثیر می گذارد به شرح زیر می باشد:

 

محل ترکیدگی لوله 

محل ترکیدگی لوله یکی از تاثیرگذارترین عوامل بر روی قیمت تشخیص ترکیدگی لوله ها می باشد. هر چه سریع تر محل نشت تشخیص داده شود، خسارت کم تری را به ساختمان شما وارد خواهد کرد. متریال ها و مصالح به کار رفته در محلی که لوله ها دچار ایراد شده اند تاثیر مستقیمی بر روی هزینه تشخیص ترکیدگی لوله و رفع آن می گذارد. به عنوان مثال در صورتی که لوله های کف حمام و یا سرویس بهداشتی دچار مشکل شده باشد به دلیل وجود کاشی کاری های کف و دیوار، هزینه بیشتری را به دنبال دارد.

 

میزان زمان تشخیص ترکیدگی لوله

اغلب افراد هزینه تشخیص ترکیدگی لوله و رفع آن را به صورت ساعتی حساب می کنند و به همین دلیل میزان زمانی که برای این کار لازم است بر روی قیمت تشخیص ترکیدگی لوله و رفع آن تاثیر گذار است.

 

متراژ لوله

از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه تشخیص ترکیدگی لوله و رفع آن متراژ لوله می باشد. هنگامی که متراژ لوله ها بیشتر باشد زمان زیادی برای تشخیص لازم است و این خود بر روی قیمت آن تاثیر می گذارد.

 

دستمزد تکنسین

همان طور که گفته شد امروزه برای تشخیص ترکیدگی لوله از دستگاه های نشت یاب استفاده می کنند و استفاده از این دستگاه ها نیاز به تخصص و تجربه دارد و هر فرد نمی تواند به راحتی از این دستگاه استفاده کند به همین دلیل دستمزد تکنسین نیز از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه تشخیص ترکیدگی لوله و رفع آن می باشد.

 

علائم تشخیص ترکیدگی لوله

افت فشار آب ساختمان

زرد شدن رنگ دیوار و یا سقف

ترک و پوسته پوسته شدن دیوار و سقف

استشمام بوی نم

چکه کردن قطرات آب از سقف و یا دیوار

 

سریع ترین روش تشخیص ترکیدگی لوله

سریع ترین و راحت ترین راه برای تشخیص ترکیدگی لوله ها، استفاده از دستگاه های نشت یاب می باشد. این دستگاه ها کاربردهای فراوانی داشته و امروزه برای تشخیص ترکیدگی لوله از این دستگاه استففاده می کنند زیرا می تواند در کوتاه ترین زمان محل دقیق نشت را به شما نشان دهد.

 

روش های جلوگیری از ترکیدگی لوله

استفاده از لوله های مرغوب و مناسب

توجه به نوع لوله ها و خاک مناسب

جلوگیری از قرار دادن لوله های فلزی در کنار یکدیگر

جلوگیری از انبساط و انقباض لوله ها

مراقبت از لوله ها از ورود ناگهانی ضربه و یا فشار

کلیه حقوق برای ServiceResan.com محفوظ است.