رفع نشتی لوله آب و نم ساختمان

رفع نشتی لوله آب و نم ساختمان

رفع نشتی و ترکیدگی لوله آب و فاضلاب در ساختمان ها از اهمیت بالایی برخوردار است . لوله های آب به عنوان قسمتی از سیستم لوله کشی در ساختمان دچار نشتی و ترکیدگی می شوند .چنان چه اقدامات صحیح در این زمینه صورت نگیرد احتمال ایجاد نم در دیوار و سقف ساختمان وجود دارد که در ادامه باعث نگرانی ساکنین و تخریب بخشی از ساختمان می شود.

آب بندی لوله های آب و فاضلاب

آب بندی و ترمیم لوله های آب و فاضلاب در صورتی که بدون تخصص و داشتن اطلاعات کافی انجام شود ،مشکلاتی را در ادامه به همراه خواهد داشت .به همین دلیل در ادامه قصد داریم به رفع نشتی لوله اب و نم ساختمان و معرفی انواع لوله های فاضلاب و روش آب بندی صحیح ان ها بپردازیم.

چنان چه به خدمات رفع نشتی لوله آب و نم ساختمان و هر گونه تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب احتیاج دارید می توانید با مراجعه به سایت ما و ارتباط با بخش مشاوره ای مجموعه از خدمات مختلف ما استفاده کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت در تماس باشید.

معرفی انواع لوله های فاضلاب ساختمان

به طور کلی برای لوله کشی ساختمان های مسکونی و غیره از لوله های چدنی فاضلاب ، گالوانیزه ، لوله های پوش فیت و پلیکا استفاده می شود که هر یک از آن ها دارای مشخصات خاص خود بوده و مزایا و معایب مخصوص به خود را دارد که با توجه به شرایط و موقعیت قرارگیری لوله کشی ساختمان توسط مهندسین آب و فاضلاب انتخاب می شوند.

از ویژگی های مهم لوله های آب و فاضلاب به منظور جلوگیری و رفع نشتی لوله آب و نم ساختمان می توان به مقاومت آن ها در برابر خوردگی و عدم اسیب جدی در برابر مواد شیشمایی ،مقاومت بالای آن ها در برابر شکستگی و تنش های ناگهانی در اثر فشار آب و مقاومت در برابر ساییدگی اجسام تیز و آب بندی آن ها بعد از نصب در ساختمان و مقاوم در برابر آتش و سوختگی اشاره کرد.

عوامل ایجاد نشتی لوله آب و نم ساختمان

فشار ناگهانی و خارج از میزان مقاومت لوله های آب و فاضلاب

عدم نصب صحیح لوله های آب و فاضلاب و آب بندی مناسب آن ها

ضربه ناگهانی و خوردگی لوله های آب و فاضلاب و اتصالات آن

اگر محل نشتی لوله آب و نم ساختمان ایجاد شده باشد باید برای رفع ان از فرد با تجربه در این زمینه کمک بگیرید و با دستگاه می توانید محل نشتی را پیدا کنید و بدون تخریب زیاد نشتی لوله آب و فاضلاب را برطرف نمایید.یکی از نشانه های نشتی لوله اب و فاضلاب می توان به جمع بودن آب دور کنتور آب در نظر گرفت و اگر خاک آن بخش از لوله کشی آب که در سطح زمین قرار دارد دارای رطوبت زیاد و خیس باشد، می توان به این نتیجه رسید که لوله اب و فاضلاب دچار نشتی شده است.

با روش تخریب کلی و تعمیر و بازسازی زیسک بالایی وجود دارد که در اثر آن احتمال بازسازی زیرسازی اولیه ساختمان وجود دارد .روش ذیگر رفع نشتی لوله آب و نم ساختمان ، آب بندی لوله های آب و فاضلاب است .با استفاده از موادی چون سیمان و بستن تیوب و .. می توان اب بندی را برای لوله های آب ساختمانی انجام دهیم.

درباره سرویس رسان
مهم نیست در کدام منطقه تهران هستید، در غرب، شرق، جنوب تهران یا شمال تهران، شما می توانید هر موقع که نیاز به خدمات نشت یابی و تشخیص ترکیدگی و یا حتی مشاوره داشتید با ما تماس بگیرید.
ارتباط با ما
راه های ارتباط با ما:
آی دی تلگرام : serviceresan@
کلیه حقوق برای ServiceResan.com محفوظ است.