تشخیص ترکیدگی لوله کف ساختمان

تشخیص ترکیدگی لوله کف ساختمان

ترکیدگی لوله آب و فاضلاب در ساختمان یکی از مشکلاتی است که اگر دیر برای تشخیص و رفع آن اقدام شود هزینه های سنگین و بزرگی را برای ساختمان به همراه خواهد داشت و باعث ترکیدگی لوله در ساختمان می شود.ما در این مقاله قصد داریم روش های تشخیص ترکیدگی لوله کف ساختمان را بررسی کنیم و راهکارهای مناسب برای جلوگیری از بروز ان ارائه دهیم.

روش های تشخیص ترکیدگی لوله کف ساختمان

در برخی از موارد ترکیدگی لوله اب و فاضلاب به گونه ای نیست که نشتی با چشم قابل مشاهده باشد اما در آخر ماه با مشاهده قبض آب می توان به ترکیدگی و نشتی لوله آب پی برد.از آنجایی که تشخیص ترکیدگی لوله کف ساختمان آسان نیست،باید از نشانه های ترکیدگی و نشتی لوله آب و فاضلاب آگاه باشید تا در مواجه شدن با آن سریع در صدد رفع آن برآیید.در ادامه نشانه های ترکیدگی لوله آب کف ساختمان را بیان خواهیم کرد و راهکارهای مناسب جهت رفع نشتی را بررسی خواهیم کرد.

توجه به نم و تغییر رنگ دیوار و کف ساختمان

از نشانه های بارز نشتی و ترکیدگی لوله آب،وجود نم در دیوار و کف ساختمان است که در اثر نشتی و ترکیدگی لوله آب و فاضلاب ایجاد می شود.فرورفتگی ، لک از نشانه های نشتی و ترکیدگی لوله آب است که در صورت مشاهده آن باید در اولین فرصت جهت تعمیر و بازسازی لوله اقدام نمایید.

در صورت نفوذ رطوبت به سایر بخش های ساختمان احتمال خرابی و فرونشست در کف ساختمان بالا می رود و مشکلات بزرگتری را ایجاد خواهد کرد.در صورت مشاهده ترکیدگی لوله و نشت آب به سیار بخش های ساختمان بهتر است افراد با تجربه و متخصص در این زمینه را مطلع کنید. آن ها با دستگاه های خاص محل دقیق ترکیدگی لوله آب و فاضلاب را تشخیص می دهند وبرای تعمیر و بازسازی محل اقدامات لازم را انجام می دهند.

تعویض لوله کشی فرسوده آب و فاضلاب

از دیگر عوامل نشتی و ترکیدگی لوله آب کف ساختمان به خاطر فرسودگی لوله کشی آب در ساختمان می باشد که با گذشت زمان لوله ها آسیب دیده و در اثر فشار ناگهانی آب احتمال نشتی و ترکیدگی لوله آب کف ساختمان وجود دارد.

برای جلوگیری از بروز خطرات احتمالی با بررسی لوله کشی ساختمان توسط افراد متخصص در این زمینه می توانید در صورت مشاهده هر گونه آسیب آن را تعویض یا تعمیر نمایید.از متخصص های فنی در زمینه تعمیرات لوله کشی ساختمان کمک بگیرید.برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان و مشاورین ما در ارتباط باشید و از راهنمایی و خدمات با کیفیت مجموعه ما بهره مند شوید.

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله و مزایای آن

اگر برای پیدا کردن محل نشتی در ساختمان دچار مشکل شده اید بهتر است از کارشناسان متخصص در این زمینه کمک بگیرید، آن ها با استفاده از وسایل و دستگاه های مجهز در این زمینه می توانند شما را راهنمایی کنند و محل دقیق ترکیدگی و نشتی در لوله آب و فاضلاب را با کمترین تخریب پیدا کنند.

در این صورت دیگر نیاز به تخریب قسمت های مختلف در ساختمان نیست که علاوه بر زمان ،هزینه های بالایی را برای شما داشته باشد.قیمت تشخیص ترکیدگی لوله آب کف ساختمان با توجه به متراژ و عوامل دیگر مشخص می شود که با اطلاع از این موضوع می توانید از خدمات مجموعه ما استفاده کنید.

درباره سرویس رسان
مهم نیست در کدام منطقه تهران هستید، در غرب، شرق، جنوب تهران یا شمال تهران، شما می توانید هر موقع که نیاز به خدمات نشت یابی و تشخیص ترکیدگی و یا حتی مشاوره داشتید با ما تماس بگیرید.
ارتباط با ما
راه های ارتباط با ما:
آی دی تلگرام : serviceresan@
کلیه حقوق برای ServiceResan.com محفوظ است.