تعمیرات لوله کشی ساختمان

تعمیرات لوله کشی ساختمان

تعمیرات لوله کشی ساختمان

گاهی یک مشکل کوچک در لوله ها می تواند منجر به مشکلات بزرگی شده و هزینه های بسیاری را به دنبال داشته باشد. مشکلاتی همچون نشت لوله فاضلاب، نشتی توالت فرنگی، نشت در لوله های آب و ... از جمله مشکلاتی است که علاوه بر سلب آرامش ساکنین، آسیب های جدی ای را به ساختمان وارد می کند. خدمات لوله کشی یکی از خدمات بسیار حساس است که سپردن آن به هر فرد ناشناسی می تواند هزینه های بیشتری را برای کارفرما به دنبال داشته باشد. تعمیرات لوله کشی حتما باید به وسیله یک متخصص صورت گیرد تا به صورت تخصصی مشکل برطرف شده و از آسیب های دیگر جلوگیری شود.

اهمیت تعمیرات لوله کشی تخصصی چیست؟

تعمیرات اصولی و تخصصی لوله کشی ساختمان نه تنها عمر مفید ساختمان را افزایش می دهد، بلکه از ورود صمات ناشی از نم و رطوبت و سایر مشکلات ناشی از آن جلوگیری می کند. تشخیص ترکیدگی لوله با استفاده از دستگاه های نشت یاب راهی منطقی و اصولی برای تشخیص سریع و دقیق محل نشت و ترکیدگی لوله ها به شمار می رود. در صورتی که به دنبال یک تعمیرکار متخصص و باتجربه هستید، تنها کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته تا تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان به کمک شما بشتابند.

انواع روش های تعمیرات لوله کشی ساختمان

لوله کشی ساختمان به روش قدیمی

در قدیم برای تشخیص نشت و ترکیدگی لوله با مشاهده علائم تمامی قسمت ها را تخریب کرده تا به نقطه نشت لوله دست پیدا کرد. در نتیجه این کار علاوه بر زمانی که به دنبال دارد، تخریب بسیاری نیز صورت خواهد گرفت. این تخریب و ترمیم مجدد محل ترکیدگی لوله برای کارفرما بسیار هزینه بر بوده و آسیب های بسیاری را نیز به ساختمان وارد می کرد. امروزه این روش نشت یابی کاملا منسوخ شده است.

لوله کشی به روش جدید

امروزه برای تشخیص نشت و ترکیدگی لوله از دستگاه های نشت یاب استفاده می شود. این دستگاه ها بدون تخریب بوده و به سرعت به اپراتور نشان می دهد که کدام قسمت از لوله دچار آسیب شده است. دستگاه های نشت یاب انواع مختلفی دارد که کارکرد و روش تشخیص هر کدام با دیگری تفاوت دارد. در ادامه شما را با این دستگاه ها بیشتر آشنا خواهیم کرد. تعمیرات لوله کشی امروزه راحت تر و تخصصی شده و با هزینه کمتری انجام می شود.

انواع دستگاه نشت یاب

دستگاه نشت یاب مادون قرمز

نشت یاب مادون قرمز اغلب برای مکان های عمیق مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه قادر است تا عمق 40 متر محل دقیق نشت و ترکیدگی لوله را به شما نشان دهد. این دستگاه همان طور که از نامش پیداست با استفاده از مادون قرمز محل ترکیدگی لوله را بر روی مانیتور به شما اطلاع خواهد داد.

دستگاه نشت یاب حرارتی

دستگاه نشت یاب حرارتی با استفاده از اختلاف دمایی می تواند به شما بگوید که کدام قسمت از لوله ها دچار نشت و ترکیدگی لوله شده است. این دستگاه می تواند حتی از پشت دیوار نیز به شما محل نشت را نشان دهد.

دستگاه نشت یاب فراصوت

دستگاه نشت یاب فراصوت که با نام علمی نشت یاب آکوستیک شناخته می شود، یکی از دستگاه کاربردی برای پیدا کردن محل دقیق نشت و ترکیدگی لوله ها می باشد. امروزه استفاده از دستگاه نشت یاب فراصوت در ایران رواج بسیاری پیدا کرده و برای تشخیص نشت و ترکیدگی لوله از این دستگاه استفاده می شود. نشت یاب های آکوستیک نه تنها ارزان تر است، بلکه کارکردی آسان تر داشته و به صورت دقیق می تواند شما را از محل دقیق نشت مطلع کند.

هزینه تعمیرات لوله کشی ساختمان

لوله کشی ساختمان با توجه به نوع لوله ها و مصالح مورد نیاز هزینه مختلفی را به دنبال دارد. برای برآورد قیمت لوله کشی، لوله کش باید ابتدا به محل مورد نظر مراجعه کرده و با روش های مختلف محل ترکیدگی لوله را تعیین نمود، سپس با مشخص کردن نوع لوله و میزان تخریب مورد نیاز هزینه لوله کشی را تعیین می نماید.

تعمیرات لوله کشی ساختمان در تهران

از آن جا که ترکیدگی لوله زمان مشخصی ندارد، گاهی ممکن است که این اتفاق در شب هنگام صورت گیرد. بنابراین ما برای رفاه حال شهروندان تهرانی خدمات تعمیرات لوله کشی را به صورت شبانه روزی در اختیار شهروندان عزیز قرار داده تا در سریع ترین زمان لوله کشی شما تعمیر شده و هزینه کمتری را برای شما به دنبال داشته باشد. در صورتی که در هر ساعت از شبانه روز به خدمات لوله کشی به صورت تخصصی نیاز داشتید تنها کافیست تلفن خود را برداشته و با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

کلیه حقوق برای ServiceResan.com محفوظ است.