تشخیص ترکیدگی لوله بدون تخریب

تشخیص ترکیدگی لوله بدون تخریب

تشخیص ترکیدگی لوله بدون تخریب

امروزه برای تشخیص ترکیدگی لوله بدون تخریب باید از دستگاه های نشت یاب استفاده کرد. دستگاه های نشت یاب یکی از روش هایی است که با استفاده از آن به راحتی می توان محل دقیق ترکیدگی لوله را تشخیص داده و آن را رفع نمود. دستگاه های نشت یاب این توانایی را دارند که می توان به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن محل دقیق نشت و یا ترکیدگی لوله را تشخیص داد. در ادامه شما را با انواع دستگاه های نشت یاب و نحوه تشخیص آن آشنا خواهیم کرد.

 

انواع دستگاه نشت یاب

 

دستگاه نشت یاب حرارتی

دستگاه های نشت یاب حرارتی همان طور که از نام آن مشخص است، با استفاده از حرارت محل دقیق نشت را تشخیص داد. این دستگاه با ارسال امواج و دریافت اختلاف دمایی محل دقیق شت را به شما تشخیص می دهد.

 

دستگاه نشت یاب مادون قرمز

دستگاه های نشت یاب مادون قرمز برای مکان های پر عمق کاربرد زیادی دارد و این توانایی را دارد که محل دقیق نشت و یا ترکیدگی لوله را تا در اعماق ۴۰ متری نیز تشخیص دهد.

 

دستگاه نشت یاب صوتی

دستگاه های نشت یاب صوتی یکی از دستگاه های پر کاربرد و رایج در ایران می باشد که با استفاده از این دستگاه و صدای چکه آب می توان محل دقیق نشت را به صورت دقیق تشخیص داد.

 

نحوه کار دستگاه های نشت یاب

دستگاه های نشت یاب یکی از دستگاه های مدرن و بسیار پرکاربرد بوده که با استفاده از ارسال امواج و دریافت نتایج آن می تواند محل دقیق نشت را تشخیص دهد و به همین دلیل کمترین هزینه را برای افراد به دنبال دارد. این دستگاه ها یا محل دقیق نشت را تشخیص نداده و یا به صورت دقیق محل نشت را به شما نشان خواهد داد.

 

قیمت تشخیص ترکیدگی لوله با تخریب

 تشخیص ترکیدگی لوله با استفاده از دستگاه های نشت یاب هزینه کمتری را به دنبال دارد. در گذشته برای تشخیص و برطرف کردن ترکیدگی لوله به روش تجربی عمل کرده و این خود باعث ایجاد هزینه های زیادی می شد ولی امروزه با استفاده از دستگاه های نشت یاب، هزینه های تشخیص ترکیدگی لوله و رفع آن کاهش چشم گیری را در هزینه های تشخیص ترکیدگی لوله ایجاد کرده است. از جمله عواملی که بر روی قیمت تشخیص ترکیدگی لوله تاثیر می گذارد عبارت است از: متراژ لوله ها، دستمزد متخصص، نوع دستگاه و ... .

 

عوارض ترکیدگی لوله

ترکیدگی لوله ها در ساختمان عوارض زیادی را به دنبال دارد و به همین دلیل باید هر چه سریع تر نسبت به رفع آن اقدام نمایید. از جمله اصلی ترین عوارض ایجاد شده به شرح زیر می باشد:

 

کاهش استحکام ساختمان

تخریب بخشی از ساختمان

پوسته پوسته شدن سقف و یا دیوار

ترک خوردن سقف و یا دیوار

افت فشار آب ساختمان

افزایش قبض آب

مزایای استفاده از دستگاه نشت یاب

کاهش هزینه تشخیص نشت و ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله بدون نیاز به تخریب

تشخیص سریع نشت و ترکیدگی لوله

دلایل نشت و ترکیدگی لوله

استفاده از لوله های نامرغوب و نامناسب

قرارگیری لوله های فلزی در کنار یکدیگر و ایجاد واکنش های شیمیایی

انبساط و انقباض لوله ها

افزایش ناگهانی فشار آب

ورورد فشار ناگهانی به لوله ها

درباره سرویس رسان
مهم نیست در کدام منطقه تهران هستید، در غرب، شرق، جنوب تهران یا شمال تهران، شما می توانید هر موقع که نیاز به خدمات نشت یابی و تشخیص ترکیدگی و یا حتی مشاوره داشتید با ما تماس بگیرید.
ارتباط با ما
راه های ارتباط با ما:
آی دی تلگرام : serviceresan@
کلیه حقوق برای ServiceResan.com محفوظ است.