چگونه نم را بدون تخریب رفع کنیم؟

چگونه نم را بدون تخریب رفع کنیم؟

چگونه نم را بدون تخریب رفع کنیم؟

کاربران همواره از ما سوال می کنند که چگونه نم را بدون تخریب رفع کنیم؟. در جواب این سول باید به شما بگوییم که روش های زیادی وجود دارد که نم و رطوبت را بدون تخریب رفع کنیم که از جمله بهترین این راه ها استفاده از دستگاه های نشت یاب می باشد. ولی راه های دیگری نیز وجود دارد که می توان نم های جزیٔی را با استفاده از آن ها از بین برد، در ادامه شما را با این روش ها آشنا خواهیم کرد.

رفع نم

برای رفع نم در خانه روش های زیادی وجود دارد که بستگی به میزان نم و رطوبت موجود در خانه شما دارد. از جمله این عوامل به شرح زیر می باشد:

استفاده از رطوبت گیرها

رطوبت گیرها روشی موثر برای از بین بردن نم در خانه می باشد و برای این کار باید رطوبت گیرها را در محل نشت قرار دهید. رطوبت گیرها مانند دستگاه های تهویه بوده و میزان مصرف برق بسیار کمی دارد.

استفاده از سیستم تهویه

بهتر است در خانه و در مکان هایی مانند حمام که امکان وجود نم می باشد، از تهویه مناسب استفاده کنید. تهویه ها تاثیر زیادی بر روی از بین بردن نم در خانه دارد.

استفاده از نمک

در صورتی که نم موجود در خانه زیاد نیست می توانید یک کاسه نمک را در محل هایی که دچار نم زدگی شده قرار دهید تا نم و رطوبت را به خد جذب کند.

دلایل ایجاد نم در خانه

دلایل زیادی می تواند باعث بروز نم در خانه شود که در ادامه برخی از آن ها را برای شما بازگو خواهیم کرد.

خشک کردن لباس ها در خانه

بهتر است که لباس ها را در بیرون از خانه خشک کنید زیرا خشک کردن لباس ها در خانه می تواند باعث ایجاد نم در خانه شود.

گل و گیاهان

گل و گیاهان موجود در خانه می تواند باعث بروز نم در خانه شود بنابراین بهتر است که بین گلدان های موجود در خانه و دیوار فاصله ای قرار دهید.

شستشوی دیوارها

برای شستن دیوارها از پاشیدن آب به صورت مستقیم بر روی دیوار خودداری کنید زیرا می تواند باعث ایجاد نم در دیوارها شود برای این کار باید از دستمال مرطوب استفاده کنید.

ترکیدگی لوله ها

یکی از دلایلی که می تواند باعث ایجاد نم در خانه شود ترکیدگی لوله های ساختمان می باشد که در کوتاه ترین زمان می تواند خسارات زیادی به ساختمان شما وارد کند به همین دلیل باید به سرعت آن را رفع کنید. برای تشخیص ترکیدگی لوله راه های زیادی وجود دارد که از موثرترین و بهترین راه ها استفاده از دستگاه های نشت یاب می باشد. برای این کار باید از یک فرد متخصص استفاده کنید. دستگاه های نشت یاب دارای انواع مختلفی است که از جمله پرکاربردترین آن ها می توان به دستگاه نشت یاب فراصوت، حرارتی و مادون قرمزاشاره کرد. 

از اصلی ترین و مهم ترین مزیت های استفاده از دستگاه های نشت یاب رفع نم بدون تخریب می باشد. در این روش دستگاه با روش دیجیتال و با ارسال امواج محل نشت را تشخیص داده و دیگر نیازی به تخریب و ایجاد خسارت به ساختمان نمی باشد. 

عوارض نم در ساختمان

تکثیر و رشد آفات و قارچ ها

مشکلات تنفسی

تجمع مگس

تخریب ساختمان

بوی نم در خانه

هزینه رفع نم بدون تخریب

نم در خانه به دلایل متعددی می تواند رخ دهد که دلیل آن تاثیر زیادی بر روی ساختمان شما می گذارد. میزان نم نیز از اهمیت زیادی برخوردار است در نتیجه برای برآورد قیمت نم در خانه ابتدا باید دلیل این نم و میزان آن تعیین شود.

درباره سرویس رسان
مهم نیست در کدام منطقه تهران هستید، در غرب، شرق، جنوب تهران یا شمال تهران، شما می توانید هر موقع که نیاز به خدمات نشت یابی و تشخیص ترکیدگی و یا حتی مشاوره داشتید با ما تماس بگیرید.
ارتباط با ما
راه های ارتباط با ما:
آی دی تلگرام : serviceresan@
کلیه حقوق برای ServiceResan.com محفوظ است.