خدمات تعمیر و نگهداری لوله کشی آب

خدمات تعمیر و نگهداری لوله کشی آب

تعمیر و نگهداری لوله کشی باید تمام اجزای حیاتی سیستم لوله‌کشی شما شامل لوله‌ها، دریچه‌ها، آب و فاضلاب را پوشش دهد.

نشتی‌های فعال

هر بازرسی تعمیر و نگهداری لوله کشی پیشگیرانه باید به دنبال نشانه‌هایی از نشت فعال باشد، از جمله نقاط آب، رطوبت یا گودال‌های آب و وجود نم زدگی یا کپک. نشت آب ناشناخته و تعمیر نشده می‌تواند هزاران لیتر آب را در سال هدر دهد.

علائم خوردگی

این بازرسی باید به دنبال نشانه‌هایی از خوردگی در همه لوله‌های فاضلاب روکار و قابل دیدن نشانه‌هایی از رسوب آهکی در اطراف شیرهای آب و دوش حمام باشد. وجود خوردگی قابل‌توجه می‌تواند به این معنی باشد که لوله‌های شما در نزدیکی پایان عمر مفید خود قرار دارند.

فشار آب

فشار آب ساختمان نباید بیش از ۱۰۰ psi و کم‌تر از ۴۰ psi باشد. در ساختمان چند طبقه، فشار بالاتر آب معمولاً در طبقات پایین‌تر یافت می‌شود در حالی که فشار پایین‌تر آب را می‌توان در طبقات بالاتر یافت. فشار آب که بیش از حد پایین است ممکن است موجب شکایت ساکنان شود در حالی که فشار آب که بیش از حد بالاست می‌تواند به لوله‌های شما آسیب برساند.

چک کردن عملکرد صحیح شیرها

تمام شیرهای ایمنی و قطع و وصل در سیستم لوله‌کشی شما باید برای عملکرد درست آزمایش شوند و هر شیر آسیب دیده باید تعویض شود. این تضمین می‌کند که شما می‌توانید آب بخش‌های خاصی از ساختمان را قطع کنید، بدون اینکه نیاز باشد که کل سیستم آب ساختمان را در صورت یک بروز یک حادثه بزرگ ببندید.

بازرسی از آبگرمکن

آبگرمکن شما باید برای درجه حرارت مناسب و هر گونه نشت بازرسی شود. شیرهای ایمنی باید مورد آزمایش قرار گیرند. مسائل ایمنی باید بلافاصله مورد ارزیابی و در صورت نیاز اقدام به تعمیر صورت پذیرد.

همه ساختمان‌های تجاری و ساختمان‌های مسکونی چند واحدی بزرگ برای جلوگیری از جریان معکوس آب در سیستم لوله کشی یا آلوده شدن با مواد شیمیایی و مواد دیگر نیازمند نصب تجهیزات یک طرفه سازی سیستم لوله کشی دارند.

بخش خدمات لوله کشی ما تعمیرات پیشگیرانه، لوله‌کشی و تعمیرات اضطراری را ارائه می‌کنند. زمانی هنگامی که خدمات تعمیر و نگهداری پیشگیرانه را درخواست می‌کنید، می‌توانید انتظار داشته باشید که ما به طور کامل سیستم لوله کشی شما را برای نشانه‌های نشت، خوردگی و یا خرابی لوله‌ها کنترل می‌کنیم. اگر تعمیرکاران ما هر مشکلی را با سیستم لوله کشی شما پیدا کنند، مسئله به شما توضیح داده خواهد شد و تعمیرات صحیح را به شما توصیه خواهند کرد.

خدمات تعمیر لوله کشی

ما خدمات تعمیرات نشتی، تعمیر و نگهداری سیستم لوله کشی و تعمیر آبگرمکن، تخلیه فاضلاب، رفع نم و رطوبت و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه را ارائه می‌کنیم. اگر فکر می‌کنید سیستم لوله‌کشی شما آن‌طور که در نظر گرفته‌شده عمل نمی‌کند، یا شما دارید افزایش مبلغ را در قبض‌های آب خود را تجربه می‌کنید، به ما تماس بگیرید. ما می‌توانیم مشکل را به موقع تشخیص و تعمیر کنیم.

انواع تعمیرات لوله کشی ساختمان

تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان

تعمیر لوله کشی سرویس بهداشتی همراه بنایی

تعمیر لوله کشی سرویس توالت فرنگی

تعویض و تعمیر لوله کشی های فرسوده

کلیه حقوق برای ServiceResan.com محفوظ است.