۳ نشتی ای که می توانید خودتان آن‌ها را تعمیر کنید

۳ نشتی ای که می توانید خودتان آن‌ها را تعمیر کنید

کلید پرداختن به مسائل لوله کشی، دانستن این است که چه زمانی باید از یک فرد حرفه ای کمک بگیرید تا شما مشکلی را که می تواند منجر به آسیب چشمگیر در نشتی آب شود، بدتر نکنید. خوشبختانه، تعدادی نشتی وجود دارد که شما می توانید بر روی خودتان برای بررسی آن ها حساب کنید که کار روی آنها نباید باعث مشکلات بیشتر شود.

در اینجا سه نشتی وجود دارد که نیاز به خدمات لوله کشی ندارند:

سر دوش هایی که اتصالات شلی دارند

تعمیر سردوش های شل در میان ساده ترین تعمیرات قرار دارند. منشأ مشکل ممکن است این باشد که این اتصالات شل هستند. در این حالت، حل نشتی آب به اندازه محکم کردن اتصالات آسان است.

برای نشتی های پیچیده تر سردوش ها، شما باید به فروشگاه ابزارآلات سری بزنید. وقتی به فروشگاه رفتید، یک نوار تفلون خرید کنید که به ایجاد آب بندی محکم و جلوگیری از خوردگی لوله کمک خواهد کرد. شما باید این نوار را دور رزوه ها بپیچید.

زمانی که سردوش را باز کرده اید، چک کنید که آیا محل رزوه ها آهکی شده اند یا نه. اگر این طور است، قبل از استفاده از نوار تفلون آن قسمت را با سرکه خیس و بعد با دستمال پاک کنید. یک نگاهی هم به واشر لاستیکی بکنید در صورتی که فرسوده است آنها را با یک واشر نو تعویض کنید چون آنها می توانند منبع نشتی باشند.

نشت خیلی ریز در لوله های مسی

اگرچه تمام کارهای مربوط به لوله کشی ساختمان ممکن است برای تازه کارها پیچیده به نظر برسد، اما تعمیر سوراخ های خیلی ریز کار پیچیده ای نیست. اگر آهن لحیم کاری در دسترس باشد، تعمیر بخش نشتی در لوله را انجام دهید. اگر نگران لحیم کاری هستید، می توانید از چسب ها و یا اندودهای پلاستیکی استفاده کنید.

صرف نظر از اینکه چه مسیری در نظر می گیرید، دو نکته را در ذهن داشته باشید: همیشه قبل از انجام تعمیر، آب را به کل خانه قطع کنید و اطمینان حاصل کنید که قبل از لحی مکاری یا چسب کاری، لوله به طور کامل خشک شده باشد. اگر آب را نبندید، آب همه جا را خیس می کند و یک پروژه جدید برای جمع و جور کردن خرابکاری های جدید خواهید داشت.

نشتی های شیر آب

نشتی شیر های آب اغلب نتیجه مشکلات واشر هستند. صرفاً تعویض کردن واشر در این موارد معمولاً کفایت می کند.

با این حال، به خاطر داشته باشید که پیچیدگی نوع شیر آب می تواند مشکل را برای پیدا کردن نشتی سخت تر کند. هم چنین در برخی موارد، ممکن است راه حل ایده آل تعویض یک شیر آب باشد، به خصوص در مواردی که شیر خیلی کهنه باشد.

برای تمام نیازهای لوله کشی حرف های، و تعمیرات لوله کشی ساختمان خود، می توانید با ما تماس بگیرید.

کلیه حقوق برای ServiceResan.com محفوظ است.